Čakry sú energetické centrá. Ovplyvňujú našu životnú energiu a zdravie, viete ako?
 

Zo zablokovanej čakry vzniká energetická nerovnováha, čo môže viesť k chorobe

Ak máme zablokované čakry prejaví sa to pocitom únavy a oslabenia. V našom bioenergetickom poli (aure) majú čakry úlohu energetických centier. V tele máme sedem hlavných čakier. Čakry vytvárajú systém idúci zdola nahor pozdĺž strednej osi tela. Tak charakterizuje čakry vo svojom prepracovanom systéme joga. Podobne čakry opisujú starí učenci v ajúrvede, tradičnej čínskej medicíne, budhizme a židovskej kabale. 

Čakry nie sú popísané iba teoreticky. Každá čakra má na našej ruke svoju vlastnú projekčnú zónu. Preto vieme čakry pomocou najnovších informačných technológií umelej inteligencie v našej špecializovanej poradni alternatívnej medicíny zmerať a vyhodnotiť.

Čakry ovplyvňujeme emóciami, ktoré prežívame a postojmi k svojmu životu

Naše emócie a postoje k svojmu životu výrazne ovplyvňujú správne fungovanie každej čakry (obavy, strach, úzkosť, hnev, nízka sebaúcta, ľútosť, pocit viny, zatrpknutosť, znechutenie, pocit neslobody...)  Naše čakry sú ako displej, ktorý nás naliehavo upozorní, keď sa nadmerne stotožníme s určitou emóciou: som nazlostená, nič sa mi nedarí, som v depresii, som veľmi nespokojná... Pokiaľ sa takéto tvrdenie opakuje často, prestane to byť dočasným stavom a stane sa súčasťou našej vlastnej identity.

Alebo naopak, keď svoje emócie podceňujeme a potláčame: som nespokojná so svojou prácou, ale nemám odvahu si hľadať novú, mám problém iným povedať nie, keď odomňa niečo chcú... Čakry veľmi citlivo reagujú na naše emócie a pocity. Emócie a postoje rotáciu energie v čakre obrátia. To spôsobí únik energie z čakry, jej nerovnováhu a čakra je zablokovaná. Ak nie sme ochotní zmeniť svoje postoje, emócie a negatívne myslenie proces môže vyústiť do choroby. Podľa tradičnej čínskej medicíny sa emócie a ich dynamika prejavuje nielen v našich náladách, ale odzrkadľuje sa vo funkciách orgánov v našom tele (vzkypela mi žlč v tele, z toho ma porazí, lezie mi to n nervy, leží mi to v žalúdku...)

 

Blokovaná energia v čakrách, mimo štvrtej srdcovej čakry. Žena vek 45 rokov. Harmonizované čakry - Žena vek 30 rokov.
Zablokované čakry človeka
Žena, vek 45 rokov.
Výstup z diagnostického prístroja
Harmonizované čakry človeka
Žena, vek 30 rokov.
Výstup z diagnostického prístroja

 

Ako čakry popisuje joga

Výraz čakra znamená otáčanie. Predstavte si, že vypúšťate vodu z vane. Malý kruh odtokovej jamky vodu doslovne vťahuje. Tá okolo neho víri a prúdi do hĺbky. Podobne funguje energia čakry. Vťahuje do seba energiu ako vír vody, rotuje v špirále. Čakry svojim vírivým rotačným pohybom aktivujú bioenergetické pole (auru). Energia vstupuje do tela prostredníctvom čakier. Každá čakra vyžaruje energiu smerom von a zároveň energiu aj prijíma. Predstavte si sami seba, ako veľkú batériu nabitú energiou. Čakry fungujú ako bioenergetické akumulátory
 

Ako čakry fungujú

Podľa východných duchovných učení čakry ovplyvňujú energiu v tele cez endokrinné žľazy (nadobličky, vaječníky, semenníky, pankreas, týmus, štítna žľaza, hypofýza a epifýza) a nervové splete. Hormóny tvorené týmito žľazami majú zásadný dopad na fyziologické funkcie organizmu a jeho psychický stav. Ak sú čakry otvorené, harmonizujeme tým zodpovedajúce telesné funkcie. Na harmonizovanie toku energie v čakrách sa využívajú techniky v joge, relaxačné a dýchacie cvičenia, meditácie, chi-kung, tai-chi a muzikoterapia.

U zdravého a vyrovnaného človeka

pracujú všetky čakry v tele správne, ako vidno na obrázku vpravo hore. Tým sa aktívne prenáša životná energia do celého tela. V dnešnej dobe súvisí mnoho ochorení so zablokovanými spodnými čakrami (prvá, druhá a tretia čakra). Upozorňuje to na to, že mnoho ľudí stojí pred problémom nespúšťať zo zreteľa duchovnú stránku svojho bytia a udržať si pri tom aj prijateľné postavenie v spoločnosti.

V čom je analýza a diagnostika čakier v našej špecializovanej poradni jedinečná?

Zablokované čakry sú ako mapa našich emócií a pocitov
 

Zistíme aké sú príčiny vašich zablokovaných čakier

Vaše čakry zmeriame na špeciálnom prístroji pomocou najnovších informačných technológii umelej inteligencie. Zistíme, ktoré čakry máte zablokované. Pri odbornej konzultácii vám vysvetlíme, aké sú príčiny zablokovaných čakier. Ktoré vaše emócie a postoje k životu blokujú vaše čakry. Ako to ovplyvňuje vaše zdravie, vitalitu a vzťahy. Podľa výsledkov merania čakier dostanete konkrétne odporúčania, ako harmonizujete a odblokujete čakry.


Čakry prechádzajú stredovou líniou tela. Viď obrázky nižšie.

 
Čakry človeka Čakry človeka

 

Čakry označené zdola nahor:

Poradie čakry Názov čakry Umiestnenie čakry
1. Koreňová čakra Muladhara čakra spodná časť chrbtice, kostrč
2. Krížová čakra Svadhisthana čakra pod krížovou kosťou
3. Čakra solar plexus Manipura čakra pod hrudnou kosťou
4. Srdcová čakra Anahata čakra uprostred hrude
5. Krčná čakra Visuddhi čakra oblasť hrtanu
6. Čakra tretie oko Adzna čakra uprostred obočia
7. Korunná čakra Sahasrara čakra temeno hlavy

 


Zmeriame vaše čakry.

Odborne vám poradíme, aké sú príčiny vašich zablokovaných čakier.
Ako čakry odblokujete a prebudíte v nich životnú energiu.

 

Objednajte sa na diagnostiku a analýzu čakier a aury mailom
alebo na tel: 0948 12 10 63

 

 

Napíšte nám
Opíšte slovo "Aura"
Najbližšie termíny, kedy a kde robíme diagnostiku a analýzu aury a čakier
   
Bratislava:  17.-19. septembra
Košice:  každý prac. deň  mimo vyššie   uvedených
   

pripravujeme:

   
Trenčín:
Žilina:
Banská Bystrica:
Topolčany:
Nové Mesto n/Váh:

 
 september
 september
 október
 október
 október
   

 
 

 

Najbližšie prednášky
   

 

 

 

Zaujímavé články

Človek môže všetko, len sám pred sebou neunikne

Franz KAFKA

Zaujímavé stránky

Aké mám možnosti

Logo Centrum Zdravého Života

Top
Copyright © 2016 Analyzaaury.sk. . Akékoľvek kopírovanie a publikovanie textov je možné iba z písomným súhlasom autora.
Zásady ochrany osobných údajov.
Created: G66 s.r.o.