Čo je aura?

 

Aura je energetické pole obklopujúce všetky organizmy

človeka, živočíchov a rastliny. Z fyzikálneho hľadiska, ako uvádza biofyzik, doc. Ing. K. Komárek, PhD., je aura priestor s elektrickým nábojom okolo každého živého organizmu, ktorý môžeme merať pomocou elektrických a magnetických interakcií.

Aura človeka - žiarenie prstu. Muž, vek 45 rokov. Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.
Aura človeka - žiarenie prstu. Muž, vek 45 rokov.
Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.

 

Aura človeka je prejavom našej životnej energie

Aura človeka obsahuje všetky informácie nevyhnutné pre rozvoj organizmu. Aura človeka je jav, ktorý hodnotíme podľa toho aký má tvar, veľkosť, sýtosť, farebnosť, smerovosť, intenzitu a aké je rozloženie aury okolo povrchu tela. Aura človeka siaha do vzdialenosti 10 - 40 cm od povrchu tela. Aura podáva dôležité informácie o vašom celkovom zdravotnom stave, či trpíte nejakým ochorením,  konkrétne, ktorý orgán máme v poriadku, a ktorý je postihnutý ochorením.  Čítajte ďalej.

Aura človeka – bočná projekcia. Žena, vek 43 rokov. Výstup z prístroja. Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.
Aura človeka – bočná projekcia. Žena, vek 43 rokov.
Výstup z prístroja. Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.

 

Aura sa po smrti človeka nestráca hneď, ale postupne. Aura je prístrojovo merateľná ešte niekoľko dni po smrti, čo potvrdili početné vedecké merania na výskumných pracoviskách v Rusku.
 

V aure sa prejavuje náš zdravotný stav, osobnosť a charakter

momentálne duševné rozpoloženie a čo je dôležité, náš spôsob života. Aura odráža naše vlastnosti, nálady, emócie, myšlienky a postoje. Z histórie vieme, že rôzne duchovné texty varovali pred negatívnymi emóciamii ako sú pýcha, závisť, žiarlivosť, nenávisť a pod. Aura človeka odráža aj tieto emócie, ktoré majú svoj charakteristický obraz v aure.

Aura človeka , žena, vek 34 rokov. Aura človeka, dieťa, vek 6 rokov.  Výstup z diagnostického prístroja. Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.
Aura človeka.  Žena, vek 34 rokov. Aura človeka, dieťa, vek 6 rokov.
Výstup z diagnostického prístroja.
Fotografovanie aury - centrum alternatívnej medicíny.

 

Poznanie o tom, že aura existuje už nie je prístupné iba malej skupine zasvätencov, ale s využitím vedeckých poznatkov a najnovších informačných technológii je dostupné každému. Aura človeka a jej výskum bol koncom minulého storočia u nás zaznávaný pod vplyvom materialistickej filozofie a vystupovania nedovzdelávaných šarlatánov. Čítajte ďalej.
 

Aura bola znázorňovaná už pred tisícročiami

svedčia o tom kresby a obrazy zo starého Egypta, antického Grécka a Ríma. Zobrazujú postavy obklopené svetlom alebo lúčmi, ktoré vyžarujú z ich hlavy a tela. Aura bola v minulosti opradená mystikou. Ľudská aura bola popisovaná u osôb s nadprirodzenými schopnosťami, u mudrcov, majstrov ázijských umení a svätých. Na náboženských obrazoch bola aura znázorňovaná ako žiarivý prstenec vystupujúci okolo hlavy určitých osôb. Bol to znak ich svätosti, a tak boli znázorňovaní so žiariacou aurou.

Aura bola popisovaná v posvätných knihách takmer všetkých civilizácií. Hinduizmus nazýval túto energiu prana. Paracelsus pojem aura označil ako munis. Všetky tieto skutočnosti siahajúce hlboko do histórie ľudstva potvrdzujú, že už v dávnych časoch existovali mimoriadne citliví jedinci, ktorí vedeli auru a vyžarovanie aury vnímať a zachytiť. Dnes ich nazývame senzibili.
 

Senzibili sú ľudia s mimoriadnymi schopnosťami,

ktorí sú schopní auru vidieť, vnímať vo farbách, v rôznych stupňoch intenzity svetla a rozpoznávať v ňom zmeny. K inej skupine senzibilov patria liečitelia, u ktorých je aura človeka vnímaná cez ich ruky. Na základe pocitov sú schopní registrovať poruchy v aure a okolí človeka.
 

Objednajte sa na fotografovanie, diagnostiku a analýzu aury mailom alebo telefonicky.
Vašu auru vyhodnotíme a radi vám odborne poradíme.

 

Napíšte nám
2 + 7 =
Najbližšie termíny, kedy a kde robíme diagnostiku a analýzu aury
Bratislava:  9.-11. apríl
Žilina:
Nové Mesto n/Váh:
13. apríl
17.-18. apríl
Banská Bystrica: 15.-16. máj
Košice: každý prac. deň  mimo vyššie  uvedených
   

pripravujeme:

Topolčany:  apríl
Trenčín:  apríl
   
   
 
   

 Sledujte nás!

 

Najbližšie prednášky
   

 

 

 

Zaujímavé články

Človek môže všetko, len sám pred sebou neunikne

Franz KAFKA

Zaujímavé stránky

Aké mám možnosti

Logo Centrum Zdravého Života

Top
Copyright © 2016 Analyzaaury.sk. . Akékoľvek kopírovanie a publikovanie textov je možné iba z písomným súhlasom autora.
Created: G66 s.r.o.