Chcete vedieť, ako podľa alternatívnej medicíny ovplyvňuje chorobu náš životný štýl?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, akým štýlom života žijeme?

 

Väčšina zdravotných problémov, s ktorými sa stretávame je spojená s našim životným štýlom, často nezdravým. To, ako žijeme - aké prežívame emócie, postoje, čo jeme a či cvičíme, ovplyvňuje až 90 % nášho zdravia. Podľa alternatívnej medicíny, ak je náš spôsob života nevyrovnaný, necítime sa dobre a a často ochorieme.

 

 

Ako nám môžu liečivé rastliny alternatívnej medicíny pomôcť?

V alternatívnej medicíne je základom fytoterapia (využitie liečivých rastlín). Celá príroda je totiž nevyčerpateľným zdrojom šetrných a zároveň účinných bylinných prostriedkov. Liečivé rastliny svojimi účinkami dokážu obnoviť narušenú rovnováhu v našom bioenergetickom poli. Celkovým posilňujúcim pôsobením ovplyvňujú aj dobrú kondíciu - telesnú i duševnú. Obsahujú prírodné formy vitamínov, minerálne látky a ďalšie účinné prírodné zložky posilňujúce organizmus. V alternatívnej medicíne je liečivých rastlín pôsobiacich priaznivo na telo a dušu pomerne dosť.

Všetci chceme byť zdraví, výkonní a odpočinutí.
Ale toto nemusí byť iba prianie. Pokiaľ o takomto ideálnom obraze pochybujeme, tak potom vezmime život do vlastných rúk. Používajme liečivé rastliny, ako dar prírody. Podľa alternatívnej medicíny by niektoré rastliny mali byť súčasťou našej výživy, tak ako to bolo v minulosti. Môže to byť voňavé korenie, bylinný čaj, bylinný extrakt alebo tinktúra, či balzam, kúpeľ, šalát a pod. Ale nemali by sme sa domnievať, že prevencia je iba náhodné používanie bylinných čajov bez cieleného výberu. Bylinný čaj je vždy čaj liečivý a mali by sme ho používať cielene  a v optimálnej dávke. O vhodnej fytoterapii by sme vždy mali poradiť s odborníkom.

 

V našej Špecializovanej poradni alternatívnej medicíny vám odporúčime, podľa analýzy vášho bioenergetického poľa, iba odskúšané a osvedčené receptúry s vedecky stanoveným zložením, ktoré sú bežne dostupné. Odbornému štúdiu účinkov liečivých rastlín sa venujem viac ako 29 rokov. Poradíme vám, aká kombinácia liečivých rastlín je pre vás vhodná, ako dlho ju môžete užívať a v akom množstve.

 

Podľa alternatívnej medicíny je najdôležitejšie dosiahnutie harmónie duše a tela.

Aký majú emócie vplyv na naše zdravie?

Psychosomatika vysvetľuje vplyv zážitkov na naše telo. Podľa toho, čo a ako to prežívame sa chová naše telo. Potom sme zdraví alebo môžeme ochorieť.  Poznáme to aj z ľudových múdrosti a úsloví - veľa som si toho naložila, nemôžem slobodne dýchať, porazí ma z toho... atď. Za naše emócie, ktoré prežívame môže náš spôsob života. To ako vnímame životné situácie. Niekedy zažijeme natoľko bolestnú situáciu, že ju až potlačíme. Tvárime sa, že neexistuje. Lenže ona nikam neodišla. Je v našom podvedomí a občas sa pripomína. My sa potom čudujeme, prečo sme chorí.  Možno sa vám už stalo, že ste v určitej situácii reagovali neprimerane a sami ste sa čudovali, ako je to možné. To sa iba na povrch tlačia naše nevysporiadané emočné situácie z minulosti.

Jedna situácia vyvoláva rôzne emócie

Prežívame obdobné situácie, a aj tak máme rôzne choroby. Prečo? Za všetkým je náš spôsob vnímania, ktorý sme sa naučili. Nič iné nepoznáme. Preto reagujeme rovnakými emóciami, ako reagovali naši rodičia alebo blízki. A tak jeden reaguje zlosťou, druhý obavami, tretí bojuje, štvrtý reaguje ľútosťou a ďalší sa začne obviňovať. Potrebujeme hlbšie porozumieť svojmu telu a zavčas rozpoznať svoje chybné návyky, postoje a emócie.

Podľa alternatívnej medicíny, dôsledkom toho je naša psychická a emocionálna nevyrovnanosť, na ktorú telo reaguje bolestivými a viditeľnými príznakmi, často v podobe choroby. Organizmus je na dlhší čas vyvedený z energetickej rovnováhy. Potom trvá viac rokov, často, že by sme niečo tušili, než na základe negatívnych návykov choroba prepukne. Podľa alternatívnej medicíny nás choroby upozorňujú, aby sme zmenili svoje postoje, emócie a myslenie .

Vedeli ste, že naše bioenergetické pole - auru a čakry ovplyvňujeme emóciami a postojmi, ktoré prežívame?

V alternatívnej medicíne sú liečivé rastliny síce dobrými pomocníkmi, nemôžu však odstrániť príčiny choroby, ktoré často viaznu hlboko v nás. Žiadna bylinka nemôže pomôcť trvalo pokiaľ nás dusí závisť, nenávisť, hnev, žiarlivosť alebo strach. Ak je chorá duša, ochorie i telo. V alternatívnej medicíne skutočné liečenie nemôže existovať bez duševného mieru a vlastného vnútorného pocitu šťastia. Každá negatívna emócia, ktorú živíme, ako je podráždenosť, zlosť, zášť, závisť, stiesnenosť, stres alebo pocit menejcennosti - sa fyzicky prejaví ako kŕčovitosť, odpor a napätie. A každé napätie zaťažuje nervový systém.

Zvykli sme si obviňovať za naše problémy, emócie a pocity, ktoré prežívame niekoho iného. Problém je ale často v nás. To, čo vnímame na iných ako problém, si však vyrábame sami. Naše správanie je iba výsledkom našich postojov voči sebe. Podľa alternatívnej medicíny pre rovnováhu v našom bioenergetickom poli, pre udržanie zdravia a pohody je najdôležitejšie, aké prežívame postoje voči sebe samému a svojmu životu. Často sú to obavy, strach, hnev, pocit nespokojnosti, nízka sebaúcta, ľútosť, pocit viny, pocit zbytočnosti, zatrpknutosť, znechutenie, pocit neslobody... Tieto emócie sú podľa alternatívnej medicíny základnou príčinou zablokovania čakier.

Určujeme si tým, ako sa iní budú správať voči nám. Postoj k sebe meníme podľa toho, ako sa vyvíjame a aké máme skúsenosti. Na pozitívne myšlienky a prejavy reagujeme zdravím a príjemnými pocitmi. Na negatívne myšlienky, bolesťou a napätím. Podľa alternatívnej medicíny takýmto deformovaným pocitom narúšame harmóniu psychiky a tým celkové naše vyžarovanie bioenergetického poľa. 
Naopak, bioenergetické pole zdravého človeka žiari ostro a pravidelne. Záleží iba na nás, akú príjmeme zodpovednosť za svoj život. Ako sa oprostíme od naučených vzorcov z minulosti. Cesta k zdraviu a spokojnosti začína iba v našej hlave.

Zmeriame vaše energetické bloky a vplyv vašich emócií a postojov na vaše bioenergetické pole - auru a čakry. 
Odborne vyhodnotíme vaše bioenergetické pole, poradíme vám a odporúčame aj vhodnú bylinnú liečbu. 
Každému z vás sa venujeme individuálne a bez čakania.

Objednajte sa na analýzu vášho bioenergetického poľa - aury a čakier mailom
alebo zavolajte na tel: 0948 12 10 63

 

 

 

 

 

Napíšte nám
2 + 7 =
Najbližšie termíny, kedy a kde robíme diagnostiku a analýzu aury
Bratislava:  9.-11. apríl
Žilina:
Nové Mesto n/Váh:
13. apríl
17.-18. apríl
Banská Bystrica: 15.-16. máj
Košice: každý prac. deň  mimo vyššie  uvedených
   

pripravujeme:

Topolčany:  apríl
Trenčín:  apríl
   
   
 
   

 Sledujte nás!

 

Najbližšie prednášky
   

 

 

 

Zaujímavé články

Človek môže všetko, len sám pred sebou neunikne

Franz KAFKA

Zaujímavé stránky

Aké mám možnosti

Logo Centrum Zdravého Života

Top
Copyright © 2016 Analyzaaury.sk. . Akékoľvek kopírovanie a publikovanie textov je možné iba z písomným súhlasom autora.
Created: G66 s.r.o.