Chcete vedieť, ako podľa alternatívnej medicíny ovplyvňuje chorobu náš životný štýl?


Zamysleli ste sa niekedy nad tým, akým štýlom života žijeme?

To, ako žijeme - aké prežívame emócie, aké máme postoje k svojmu životu, čo jeme a či cvičíme, ovplyvňuje až 90 % nášho zdravia. Väčšina zdravotných problémov je spojená s našim životným štýlom, často nezdravým. Podľa alternatívnej medicíny, ak je náš spôsob života nevyrovnaný, necítime sa dobre a často ochorieme.


 

 

V čom nám môžu liečivé rastliny alternatívnej medicíny pomôcť?

V alternatívnej medicíne je základom fytoterapia (využitie liečivých rastlín). Celá príroda je totiž nevyčerpateľným zdrojom šetrných a zároveň účinných liečivých rastlín. Svojimi účinkami dokážu obnoviť narušenú rovnováhu v našom bioenergetickom poli. Celkovým posilňujúcim pôsobením ovplyvňujú dobrú kondíciu - telesnú i duševnú. Obsahujú prírodné formy vitamínov, minerály a ďalšie účinné prírodné zložky posilňujúce organizmus. V alternatívnej medicíne je liečivých rastlín pôsobiacich priaznivo na telo a dušu pomerne dosť.

Chcete byť zdraví, výkonní a odpočinutí?
Nemusí to byť iba prianie. Ak o takomto ideálnom obraze pochybujeme, tak vezmime život do vlastných rúk. Používajme liečivé rastliny, ktoré veľa nestoja, ako dar prírody. Podľa alternatívnej medicíny by liečivé rastliny mali byť súčasť našej výživy. Tak ako to bolo v minulosti. Môže to byť voňavé korenie, bylinný čaj, bylinný extrakt, tinktúra, či balzam, bylinný kúpeľ, šalát... Ale nedomnievajme sa, že prevencia je iba náhodné pitie bylinných čajov často bez cieleného výberu. Bylinný čaj je vždy čaj liečivý a mali by sme ho používať cielene a v optimálnej, čiže liečivej dávke. O vhodnej fytoterapii by sme  sa vždy mali poradiť s odborníkom - špecialistom.

 

V našej Špecializovanej poradni alternatívnej medicíny
vám odporúčim, podľa analýzy vášho bioenergetického poľa, iba osvedčené receptúry s vedecky stanoveným zložením, ktoré sú bežne dostupné. Vedeckému a odbornému štúdiu biochemických účinkov liečivých rastlín sa venujem viac ako 30 rokov. Poradím vám, aká kombinácia liečivých rastlín je pre váše problémy vhodná, ako dlho ju máte užívať a v akej dávke.

 

Vedeli ste, že naše bioenergetické pole - auru a čakry ovplyvňujeme emóciami, ktoré prežívame a postojmi k svojmu životu?

V alternatívnej medicíne sú liečivé rastliny síce dobrými pomocníkmi, nemôžu však odstrániť príčiny choroby, ktoré často viaznu hlboko v nás. Žiadna liečivá rastlina nemôže pomôcť trvalo pokiaľ nás dusí závisť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, strach... Ak je chorá duša, ochorie i telo. V alternatívnej medicíne skutočné liečenie nemôže existovať bez duševného mieru a vlastného vnútorného pocitu šťastia, ktorý prežívame. Negatívne emócie, ktoré živíme, ako je podráždenosť, zlosť, zášť, závisť, stiesnenosť, stres alebo pocit menejcennosti - sa fyzicky prejavia ako kŕčovitosť, odpor a napätie. A ako vieme, každé napätie zaťažuje nervový systém.

Často sme si zvykli obviňovať za naše problémy, emócie a pocity, ktoré prežívame niekoho iného. Problém je ale často v nás. To, čo vnímame na iných ako problém, si však vyrábame sami. Naše správanie je iba výsledkom našich postojov voči sebe. Podľa alternatívnej medicíny pre rovnováhu v našom bioenergetickom poli, pre udržanie zdravia a pohody je najdôležitejšie, aké prežívame postoje voči sebe samému a svojmu životu. Často sú to obavy, strach, hnev, nespokojnosť, nízka sebaúcta, ľútosť, pocit viny, pocit zbytočnosti, zatrpknutosť, znechutenie, pocit neslobody... Takéto emócie sú podľa alternatívnej medicíny základná príčina zablokovania čakier.

Určujeme si tým, ako sa iní budú správať voči nám. Postoj k sebe meníme podľa toho, ako sa vyvíjame a aké máme skúsenosti. Na pozitívne myšlienky a prejavy reagujeme zdravím a príjemnými pocitmi.
Na negatívne myšlienky bolesťou a napätím. Podľa alternatívnej medicíny takýmto deformovaným pocitom narúšame harmóniu psychiky a tým celkové naše vyžarovanie bioenergetického poľa. 
Naopak, bioenergetické pole zdravého človeka žiari ostro a pravidelne. Záleží iba na nás, akú príjmeme zodpovednosť za svoj život. Ako sa oprostíme od naučených často negatívnych vzorcov z minulosti. Cesta k dobrému zdraviu a spokojnosti začína iba v našej hlave.
 

Podľa alternatívnej medicíny je najdôležitejšie aby sme dosiahli vzájomnú harmóniu duše a tela.

Môžu emócie ovplyvňovať naše zdravie?

Psychosomatika vysvetľuje vplyv našich zážitkov na naše telo. Podľa toho, čo a ako to prežívame sa chová aj naše telo. Potom sme zdraví alebo môžeme ochorieť.  Poznáme to z ľudových múdrosti - veľa som si toho naložila, nemôžem slobodne dýchať, porazí ma z toho... atď. Za naše emócie, ktoré takto prežívame môže náš spôsob života. To ako vnímame naše životné situácie. Niekedy zažijeme natoľko bolestnú situáciu, že ju až potlačíme. Tvárime sa, že neexistuje. Lenže ona nikam neodišla. Je v našom podvedomí a občas sa pripomína. Potom sa čudujeme, prečo sme chorí.  Možno sa vám už stalo, že ste v určitej situácii reagovali neprimerane a sami ste sa potom čudovali, ako je to možné. To sa iba na povrch tlačia naše nevysporiadané emočné situácie z minulosti.

Podľa alternatívnej medicíny je dôsledkom toho naša psychická a emocionálna nevyrovnanosť, na ktorú telo reaguje bolestivými a viditeľnými príznakmi, často v podobe choroby. Náš organizmus je na dlhší čas vyvedený z energetickej rovnováhy. Potom trvá viac rokov, často, že by sme niečo tušili, než na základe negatívnych návykov choroba prepukne. Podľa alternatívnej medicíny nás choroby upozorňujú, že máme zmeniť naše postoje k životu, emócie a samozrejme myslenie .

Prečo rovnaká situácia vyvoláva rôzne emócie?

Prežívame obdobné situácie, a aj tak máme rôzne choroby. Prečo? Ako sa na to pozerá alternatívna medicína? Za všetkým je náš spôsob vnímania, ktorý sme sa naučili. Nič iné nepoznáme. Preto reagujeme rovnakými emóciami, ako reagovali naši rodičia alebo blízki. A tak jeden reaguje zlosťou, druhý obavami, tretí bojuje, štvrtý ľútuje a ďalší sa začne obviňovať. Podľa alternatívnej medicíny potrebujeme hlbšie porozumieť svojmu telu a zavčas rozpoznať svoje chybné návyky, negatívne vzorce z minulosti, postoje a emócie.

V našej Špecializovanej poradni alternatívnej medicíny zmeriame vaše energetické bloky a ako ovplyvňujú vaše emócie a postoje vaše bioenergetické pole - auru a čakry. 
Odborne vyhodnotíme vaše bioenergetické pole, poradíme vám a v prípade potreby odporúčime vhodnú bylinnú liečbu. 
Každému z vás sa venujeme individuálne a bez čakania.

Objednajte sa na analýzu vášho bioenergetického poľa - aury a čakier mailom
alebo zavolajte na tel: 0948 12 10 63

 

 

 

 

 

Napíšte nám
2 + 7 =
Najbližšie termíny, kedy a kde robíme diagnostiku a analýzu aury
   
   
Žilina:
Poprad:
Bratislava:
Bojnice:
 1.- 2. jún
 8. jún
 12.- 14. jún
 20. jún
Košice:  každý prac. deň  mimo vyššie   uvedených
   

pripravujeme:

Topolčany:  jún
Trenčín:
Banská Bystrica:
 jún
 4.- 5. september
Nové Mesto n/Váh:  25.-26. september
Lučenec:  2. október

 

Najbližšie prednášky
   

 

 

 

Zaujímavé články

Človek môže všetko, len sám pred sebou neunikne

Franz KAFKA

Zaujímavé stránky

Aké mám možnosti

Logo Centrum Zdravého Života

Top
Copyright © 2016 Analyzaaury.sk. . Akékoľvek kopírovanie a publikovanie textov je možné iba z písomným súhlasom autora.
Created: G66 s.r.o.